Mamy czasy dużych zawirowań w polskich mediach growych. Nie powinno więc dziwić, że pojawia się nowy zawodnik – Graczpospolita. Pierwsza poważna strona internetowa poświęcona tylko polskim grom. Jeśli ciągle nie wiesz co niesamowitego jest w tym projekcie już przychodzimy z wyjaśnieniami.

Źródła naszej niezwykłości są dwa. Po pierwsze tematyka, która od dłuższego czasu zdobywa coraz większą popularność. Dzisiaj wszystkie szanujące się media w Polsce regularnie piszą o rodzimych produkcjach. Dlaczego więc Graczpospolita ma być wyjątkowa? Nie będziemy udawać przesadnie skromnych i od razu powiemy, że temat znamy jak mało kto. Bardziej wiarygodnego źródła tego co dzieje się w polskiej branży nie znajdziecie. To przynajmniej chcielibyśmy udowodnić w najbliższym czasie

Drugi powód dla którego warto nas śledzić to sposób, w jaki tworzymy treści. Już pierwsze teksty powinny wam pokazać, że nie piszemy tekstów z powagą godną wręczania medali Virtuti Militari. Chcemy być przede wszystkim rzetelni i wiarygodni, ale nie liczcie, że czasami nie odmówimy sobie żartu czy ironii. Widać to będzie chociażby po naszych pierwszych recenzjach, które nie są recenzjami sensu stricte, a raczej naszymi prywatnymi przemyśleniami i wrażeniami z rozgrywki. Na tabelki z wymienionymi trybami i ocenami cząstkowymi nie licznie.

Co do przeczytania na start? W „redakcji” jest nas tylko dwóch, a więc i liczba artykułów nie powala rozmachem. My jednak celujemy w treści, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Przygotowaliśmy chociażby zestawienie dziesięciu najważniejszych pozytywnych i negatywnych wydarzeń 2015 roku czy wyjaśniamy co dzieje się wokół Franko 2 oraz kto w zasadzie stworzył FIM Speedway Grand Prix 2015.

W najbliższym czasie skupimy się na podsumowaniu 2015 roku oraz naszych prognozach na kolejne 12 miesięcy. Niedługo ruszymy również z dużym tematem, pierwszym z wielu planowanych na najbliższy czas. Nudno na pewno nie będzie, zwłaszcza że czasami zahaczymy o nieco bardziej kontrowersyjne opinie. Mamy nadzieję, że nikt się nie obrazi.

Tyle od nas na dobry początek. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Obiecujemy, że będzie warto.

Ekipa Graczpospolitej
Mateusz Mucharzewski i Michał Król

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.