Redakcja

Graczpospolita.pl to blog poświęcony tylko polskiej branży elektronicznej rozgrywki. Znajdziecie u nas najciekawsze i często niedostępne nigdzie indziej newsy, unikatowe recenzje i mnóstwo publicystyki, która pozwala lepiej poznać rodzime produkcje oraz ich twórców. Nasza redakcja nie należy do najliczniejszych, ale na pewno nie brakuje nam wiedzy i kompetencji. Jesteśmy dwójką wielkich pasjonatów polskich gier. Tematem zajmujemy się już od kilku lat i możemy z pełną świadomością nazwać siebie specjalistami w tej dziedzinie.

 

Michał Król

Wychowany na genialnym Robbo, ultra trudnej wtedy Lasermanii,  zagrywałem się w Kolony, z poradnikiem przechodziłem Mózgprocesora i nigdy nie skończyłem Freda. W odległych czasach młodości miałem to szczęście, że w moim domu przewinęły się praktycznie wszystkie komputery, od Atari 800 XL, C64, Timex czy Amstrada, a wolnego czasu było więcej niż gier do ogrania. Później bliżej mi było ubogim w polskie produkcje konsolom, a peceta dorobiłem się przypadkiem – potrzebowałem go do napisania pracy dyplomowej. Dziś dzień sprzętu i gier nie brakuje, za to czasu jest jakby mniej. Choć i tak nie mam źle. Pełna akceptacja ze strony mojej żony, pozwala mi na wielogodzinne katowanie, bo kto dostaje trzy tygodnie wolnego od wszelkich domowych obowiązków, by w spokoju skończyć GTA V? Zainteresowań mam wiele, ale od lat są to przede wszystkim polskie gry. Usłyszeć mnie można m.in. w audycji Giermasz Polskiego Radia Szczecin, gdzie także promuję rodzime produkcje, a przeczytać co miesiąc w polskim kąciku na łamach miesięcznika PSX Extreme.

Kontakt: [email protected]

Twitter: @KrolMichal

 

Mateusz

Mateusz Mucharzewski

Pół dzieciństwa spędził trenując piłkę nożną, z wykształcenia ekonomista, zawodowo zajmuje się marketingiem i inwestuje na giełdzie. Podobno grał w każdą polską grę. Gospodarczy patriota od dziecka. Bardzo często sięga po rodzime produkty, ale i obudzony w środku nocy potrafi wymienić największe krajowe przedsiębiorstwa nie tylko z branży elektronicznej rozrywki, ale i wielu innych, od bankowości, przez nowe technologie, na mleczarniach kończąc. Fan produktów Microsoftu, nie tylko dlatego, że jest on jednym ze sponsorów jego ukochanego Realu Madryt. O polskich grach pisze od lat, nie tylko na Graczpospolitej, ale i portalu Gram.pl.

Kontakt: [email protected]

Twitter: @mmucharzewski

 

OBSŁUGA TECHNICZNA: Roman Szalla – > kidseduplay.com