Mała ekipa z Krakowa zaczyna wyrastać na jednego z najbardziej dynamicznych polskich deweloperów. W studiu zaczyna się dziać bardzo wiele.

Otóż następca „czerwonej gry” nasi nazwę Green Game: Timeswapper. Platformy docelowe to PC oraz iOS. Produkcja jest już gotowa. Prace zakończono pod koniec zeszłego roku, ale ustalono że lepiej wstrzymać się z zapowiedzią i przede wszystkim premierą na jakiś czas, aby nie pchać się w nieco mniej atrakcyjny okres. Green Game powinno jednak zadebiutować już niedługo. Od końca zeszłego roku iFun4All postanowiło również wrócić do prac nad Blind’n’Bluff. Gra wcześniej planowana była na PC oraz Xbox One. Ze względu na dużą popularność Red Games czasowo wstrzymano rozwój tego projektu, aby stworzyć Green Game. W planach jest jeszcze trzecia produkcja z tej serii.

Duże zmiany zaszły również w kwestiach organizacyjnych. Nowym prezesem zarządu studia został Michał Mielcarek. Wcześniej zajmował się marketingiem w Bloober Team, ale dla większości powinien być znany jako współtwórca nieodżałowanego Neo Plus, a później redaktor naczelny portali Gamezilla.pl oraz Gram.pl. Oprócz tego aktualny właściciel iFun4All, czyli wspomniany wyżej Bloober Team zdecydował o wprowadzeniu swojej spółki zależnej na giełdę New Connect.

Głównym powodem emisji akcji jest chęć pozyskania kapitału. Oznacza to tyle, że iFun4All musi mieć całkiem ambitne plany rozwijania swojego biznesu. Te poznać mamy już niedługo. Studio w najbliższym czasie ma przedstawić nową strategię rozwoju oraz ogłosić kolejne projekty.

Comments

comments