Timber Tennis: Versus – poradnik do osiągnięć i trofeów na PC i PlayStation 4

Producent: Digital Melody (port Crunching Koalas)
Wydawca: Crunching Koalas
Data premiery: 2018-11-08 (PC, PS4, Switch)

Wskazówki:

Trudność osiągnięć/trofeów: 2/10
Liczba osiągnięć/trofeów: offline: PS4 – 16 szt. (1x brąz, 3x srebro, 7x złoto, platyna) / PC – 15 szt.
Liczba osiągnięć/trofeów: online: PS4 – 4 szt. (1x brąz, 1x srebro, 2x złoto / PC – 4 szt.
Czas potrzebny do calaka: 8-10 godzin
Grę trzeba ukończyć co najmniej: nie dotyczy
Osiągnięcia/trofea: możliwe do pominięcia: nie
Możliwość powrotu do wybranego poziomu: nie dotyczy
Poziom trudności wpływa na osiągnięcia/trofea: tak

Gra jest w miarę prosta, ale kilka osiągnięć/trofeów jest dość czasochłonne.  Zwłaszcza 50 wygranych rankingowych pojedynków online. Także zdobycie 5000 monet, wszystkich strojów i piłek nie przyjdzie za szybko. Calak jest dość prosty, więc bez stresu można się bawić.

Zobacz inne nasze poradniki do osiągnięć i trofeów.

Pierwsze Kroki / First Steps (trofeum brązowe)

Let’s get off to a good start! Win your first tournament.

Wygraj swój pierwszy turniej. Wybierz tryb Career -> Tournament -> Easy, Medium lub Hard i wygraj turniej.

Wschodząca Gwiazda / Rising Star (trofeum złote)

Carry the day and triumph ten times in a row.

Wygraj turniej 10 razy z rzędu. Najprościej i najszybciej będzie oczywiście na najniższym stopniu trudności. Turniej na Easy to 3 pojedynki, więc w sumie trzeba wygrać 30 meczów z rzędu. Wybierz tryb Career -> Tournament -> Easy.

Aspirujący / Contender (trofeum srebrne)

Win your match the hard way.

Wygraj turniej na najwyższym poziomie trudności. Patrz osiągnięcie/trofeum Grand Master.

Grand Master (trofeum złote)

Tough grind! Win five tournaments in the hard mode.

Wygraj 5 turniejów na najwyższym poziomie trudności. Wybierz tryb Career -> Tournament -> Hard. Każdy turniej to 7 niełatwych pojedynków. Czyli w sumie trzeba rozegrać przynajmniej 35 meczy.

Skarbonka / Money Bin (trofeum złote)

Get 5000 coins.

Zdobądź 5000 monet. Nagrodę pieniężną dostaje się we wszystkich trybach gry. Jej wysokość zależy głównie od trudności i najwięcej monet wygrywa się w turniejach, zwłaszcza na Hardzie. Czasochłonne.

Szafiarka / Fashion Collector (trofeum srebrne)

Unlock half of the skins.

Odblokuj połowę skórek. Patrz osiągnięcie/trofeum Projektant Mody / Fashion Connoisseur.

Projektant Mody / Fashion Connoisseur (trofeum złote)

Unlock all skins.

Odblokuj wszystkie skórki. Wszystkich jest 39 i będzie to bardzo czasochłonne zadanie. Można je kupić za 19030 monet lub wygrywać w turniejach.

osiągnięcie Projektant Mody / Fashion Connoisseur timber tennis versus

Kolekcjoner / Balls Collector (trofeum srebrne)

Unlock half of the balls.

Odblokuj połowę piłek. Patrz osiągnięcie/trofeum Mój stary to fanatyk tenisa / My dad is a tennis ball fanatic.

Mój stary to fanatyk tenisa / My dad is a tennis ball fanatic (trofeum złote)

Unlock all balls.

Odblokuj wszystkie piłki. Wszystkich jest aż 60 i będzie to bardzo czasochłonne zadanie. Można je kupić za 6490 monet lub wygrywać w turniejach.

osiągnięcie Mój stary to fanatyk tenisa / My dad is a tennis ball fanatic timber tennis versus

Epicki Comeback / Epic Comeback (trofeum złote)

Win a match after an epic comeback.

Wygraj mecz po comebacku (single/online). Będąc krok od porażki trzeba wygrać mecz, czyli np. ze stanu 0:4 wyciągnąć na 5:4 w pięciosetowym pojedynku lub z 0:7 na 8:7 przy 8 setach. Do wykonania tylko w 5 i 8 setowych meczach. Można zrobić to na trzy sposoby, grając z konsolą lub na dwa kontrolery.

– Tryb Career -> Skirmish -> 5 Sets
– Tryb Career -> Tournament
– Tryb VS Mode -> 5 Sets

osiągnięcie Epicki Comeback / Epic Comeback timber tennis versus

Perfekcyjne zwycięstwo / Flawless Victory (trofeum złote)

Score 8:0.

Wygraj mecz 8:0. Czyli de facto trzeba zdobyć osiem punktów z rzędu. Można zrobić to na dwa sposoby, grając z konsolą lub na dwa kontrolery.

– Tryb Career -> Skirmish -> 8 Sets
– Tryb VS Mode -> 8 Sets

osiągnięcie Perfekcyjne zwycięstwo / Flawless Victory timber tennis versus

Pojedynek / Challenger (trofeum brązowe)

Win a ranked online match.

Wygraj rankingowy mecz online. Patrz osiągnięcie/trofeum Gwiazda/Superstar.

Celebryta / Celebrity (trofeum srebrne)

Win 25 ranked online matches.

Wygraj 25 meczów rankingowych online. Patrz osiągnięcie/trofeum Gwiazda/Superstar.

Gwiazda / Superstar (trofeum złote)

Win 50 ranked online matches.

Wygraj 50 meczów rankingowych online. Można grać pojedynki jednosetowe, więc powinno pójść dość szybko.

Niszczyciel Przyjaźni / Friendship Destroyer (trofeum złote)

Play 10 online private matches.

Rozegraj 10 prywatnych meczów online. Ustawiasz się ze znajomym, wybieracie najniższą liczbę setów i gracie. Po 10 spotkaniach otrzymasz osiągnięcie/trofeum.