Co prawda zombie survival Dying Light ma już swoje lata, ale mimo tego, nadal ma wierne grono fanów. Jeden z nich stworzył moda Harran Uncut & Extended Mod, który przywraca do gry rzeczy, które zostały po prostu wycięte.

Użytkownik serwisu Nexus Mods opracował modyfikację, która nie tylko naprawia drobne błędy, wprowadza kilka istotnych zmian i dodaje rzeczy, które zostały usunięte przez twórców z Techlandu. Teraz skoki z więcej niż 8 metrów są śmiertelne, a bezpieczne lądowanie zapewni tylko przewrót, który jest dostępny od początku gry. Pojawia się też umiejętność Freeruning Expert, dzięki której w konkretnych miejscach można biegać po ścianach. Pasek staminy przy walce i biegu jest dłuższy, ale za to jego odnowienie zajmuje więcej czasu, a skradanie i pływanie jest szybsze. Zmian jest dużo więcej, ale o nich przeczytacie na stronie z modem.

Pamiętajcie, że nim wrzucicie plik do folderu z grą, zróbcie kopię zapasową już posiadanego. W przypadku problemów nie starcicie wszystkich dotychczasowych postępów.

Źródło: Eurogamer za Nexus Mods

Comments

comments