Kolejna rodzima produkcja zdąży z premierą do końca bieżącego roku. Po długim czasie we wczesnym dostępie wreszcie zagramy w pełną wersję Book of Demons.

Pamiętacie co robiliście 28 lipca 2016 roku? Prawie 2,5 roku temu Book of Demons, debiutancka produkcja ekipy Thing Trunk, trafiła na Steam Early Access. Ten niezwykle długi okres wreszcie zakończy się 13 grudnia. Dotyczy to tylko wersji na PC. Na Xboksa One gra trafi w innym terminie. W późniejszym czasie zapowiedziane zostaną również inne platformy. Więcej o tytule ekipy Thing Trunk możecie dowiedzieć się ze świeżutkiego wideo, w którym twórcy przedstawiają 21 najważniejszych faktów na temat swojej produkcji.

Z okazji trwającej właśnie „niepodległościowej” promocji na polskie gry na Steamie, Book of Demons można kupić aż o 50% taniej. Jest to najwyższa do tej pory przecena na ten tytuł. Warto się zainteresować, zwłaszcza że po 13 grudnia cena zostanie podniesiona do 90 złotych. Szykuje się poważny kandydat do miana najlepszego polskiego indyka tego roku. Jak na razie moim faworytem jest Project Warlock, ale w grudniu może się to zmienić.

Comments

comments