Do tego dochodzi jeszcze cała masa mniejszych i większych informacji o samym Book of Demons. W Thing Trunk ręce pełne roboty!

Book of Demons to jedna z najlepszych zeszłorocznych polskich gier. Zapowiedź dwóch kolejnych produkcji od tej samej ekipy na pewno jest więc świetną informacją dla wielu graczy. Informacji jest jednak znacznie więcej, a więc od razu przejdźmy do konkretów. Na początek zapowiedź Book of Demons HELLCARD. Będzie to samodzielna gra osadzona w uniwersum Book of Demons. Zmieni się za to gatunek – z action RPG w stylu Diablo na grę turową z tworzeniem własnych zestawów kart na wzór Slay the Spire. Twórcy szykuję tryb single i multiplayer, w tym kooperację dla trzech osób walczących z hordami demonów.

Book of Demons HELLCARD

Ekipa Thing Trunk specjalnie się nie śpieszy i planuje wydanie wczesnej wersji HELLCARD dopiero w czwartym kwartale 2020 roku. Posiadacze Book of Demons będą mogli liczyć na sporą zniżkę.

Book of Aliens – nowa część Return 2 Game

Teraz czas na większą zapowiedź, a więc kolejną dużą część serii Return 2 Game. Będzie nią Book of Aliens. Tytuł może brzmi znajomo, ale pod względem mechaniki będzie to coś zupełnie innego niż Book of Demons. Tym razem ekipa Thing Trunk chce nawiązać do kultowego UFO: Enemy Unknown.

Book of Aliens

Na razie twórcy nie chcą mówić zbyt wiele o mechanikach. Wiemy, że w piekarniku jest gra z globalnym konfliktem i turowymi walkami z obcymi. Jeśli zaś chodzi o szczegóły to studio ciągle eksperymentuje i testuje różne rozwiązania. Na więcej szczegółów będziemy więc musieli chwilę poczekać. Nawet zaprezentowane w tym tekście grafiki nie oddają finalnego wyglądu gry. O dacie premiery nie ma więc co pisać. Trzeba się uzbroić w sporo cierpliwości.

Book of Demons na konsole, iPada i nowy silnik

Od premiery Book of Demons w ekipie Thing Trunk wiele się działo. Zespół powiększył się o dodatkowych specjalistów i obecnie liczy 10 osób. Studio przeniosło się również do nowego biura. Zmiany dotkną także technologii. HELLCARD wykorzysta dotychczasowy silnik, ale już Book of Aliens oparte będzie na nowym. Thing Trunk w ostatnim czasie pracowało również nad przeniesieniem Book of Demons na iPada. Prace są już na finiszu i niedługo powinniśmy doczekać się premiery.

A co z dawno obiecanym portem na Xboksa One? Robi się. Studio poinformowało o podpisaniu umowy z wydawcą, który wszystkim się zajmie. Podobno zadowoleni mają być również posiadacze innych platform.

Comments

comments