Blisko dwa lata po cyfrowej premierze, polski hack’n’slash z elementami karcianki trafi do pudełek.

Osadzona w realiach fantasy gra studia Thing Trunk pod koniec 2018 roku wyszła na PC. W 2020 r. port na konsolę Nintendo przygotowała inna rodzima firma – Sonka. Tytuł zrobił wrażenie na graczach, bo średnia 91% pozytywnych ocen z ponad 8000 opinii na Steamie nie wzięła się znikąd. I teraz, kolejne lata po premierze, Book of Demons trafi do czerwonych pudełek.

Odpowiada za to brytyjskie Super Rare Games, które specjalizuje się w wydawaniu krótkich serii fizycznych wydań gier na Switcha. Book of Demons będzie kosztować 34,67 euro, czyli ok. 159 zł, a zamówienia ruszą 17 lutego. Trzeba się śpieszyć, bo nakład wynosi 4000 sztuk. Standardowo zostaną też wypuszczone kolekcjonerskie karty – by zdobyć komplet pięciu, trzeba kupić minimum trzy Booster Packi w cenie 3 euro każdy.

Super Rare Games w przeszłości wydało już trzy polskie gry na Switcha – Darkwood, Project Warlock i Yes, Your Grace. Do tej listy można dopisać już Book of Demons. Do tej pory na konsolę Nintendo trafiło w pudełkach 40. rodzimych produkcji, kilka kolejnych można już zamawiać, a następnych 10. jest w planach.

Comments

comments