Poznaliśmy zawartość pudełkowego wydania trzeciej części przygód Lo Wanga.

Pisałem już, że Special Reserve Games zapowiedział fizyczną kopię Shadow Warrior 3 na PlayStation 4. Teraz poznaliśmy wygląd pudełka oraz co będzie wchodziło w skład zestawu z grą studia Flying Wild Hog. Nie będzie to zwykłe wydanie.

Shadow Warrior 3 od Special Reserve Games

Za 55 dolarów, czyli około 218 zł, dostaniemy komplet podobny do tego, który wydawca przygotował wcześniej dla innych polskich gier – Carrion i Ruiner. Oczywiście różnią się ważnymi szczegółami.

W skład zestawu wchodzi kartonowe ozdobne opakowanie, plastikowe pudełko z płytą z grą Shadow Warrior 3, dwustronną okładkę, specjalną metalizowaną kolekcjonerską kartę i wydrukowaną instrukcję.

Najlepsze jest to, że cyfrowa wersja tej produkcji na PlayStation 4 kosztuje 229 zł, więc powyższy zestaw jest… tańszy. Różnica jest taka, że kupując wydanie pudełkowe otrzymacie emailem kody na dwie pierwsze części serii Shadow Warrior na PC, a cyfrowe zamówienie przedpremierowe w PlayStation Store da Wam te same gry, ale na PlayStation 4. Zapewne po 1 marca oferta zniknie. Tak, jest to data premiery gry.

Zamówienia przedpremierowe ruszą 1 marca i potrwają do 15 kwietnia. Przewidywany czas dostawy to lipiec-sierpień 2022 roku.

Comments

comments