Kolejna gra studia Flying Wild Hog trafi do pudełka.

Od 1 marca na stronie wydawcy Special Reserve Games można składać zamówienia przedpremierowe na fizyczne, bardzo ładne wydanie Shadow Warrior 3. Tym samym całą trylogię możecie mieć na półce, bo w przeszłości także części 1-2 dostały swoje pudełka. Jak informuje wydawca, zamówienia przedpremierowe na SH3 potrwają do 15 kwietnia, ale nie to jest najważniejsze.

Trek to Yomi na PlayStation 5

Do sieci trafiła wszystko mówiąca grafika, z której poznaliśmy najbliższe plany Special Reserve Games. Wynika z niej, że kolejną polską grą wydaną w pudełku będzie Trek to Yomi w wersji na PlayStation 5. Także i ta produkcja to dzieło polskiego studia Flying Wild Hog, które tworzy ją w kooperacji z Leonardem Menchiarim.

AKTUALIZACJA

Special Reserve Games opublikowało pełną dostępną ofertę. Po pierwsze, zamówienia przedpremierowe na Trek to Yomi ruszyły w dniu premiery gry – 5 maja. Tytuł jest dostępny w dwóch wariantach – zwykłym oraz specjalnej numerowanej wersji Reserve z autografami twórców. Lepsza zawiera kolekcjonerskie pudełko, dwustronną okładkę, kartę z grafiką i instrukcję. Ta lepsza i droższa wyjdzie w nakładzie 5000 kopii. Obie różnią się artami na okładkach oraz ceną – 35 dolarów (ok. 156 zł*) za zwykłą oraz 50 dol. (ok. 223 zł*) za wersję Reserve. Trochę irytuje mnie fakt, że tańsza wersja ma świetną alternatywną okładkę, której nie ma w tej droższej.

Niestety – jak to było w przeszłości, wysyłka do Polski będzie kosztować ok. 12-14 dolarów, a jest jeszcze opłata „za obsługę” – 2 dolce. W sumie zakup lepszej wersji to wydatek całkowity na poziomie 300 zł. Jak ktoś ma ochotę, może kupić także artbook, bundle artbook + wersja Reserve czy art print. Pełna oferta tutaj.

*kurs 1 dolar = 4,46 zł

Comments

comments