Otrzyma wydanie pudełkowe!

AKTUALIZACJA:
Special Reserve Games oficjalnie zapowiedziało pudełkowe wydanie Shadow Warrior 3 na PlayStation 4. Zamówienia przedpremierowe wystartują 1 marca i potrwają do 15 kwietnia. Wydawca nie poinformował o limicie nakładu, więc zakładam, że go nie będzie.

AKTUALIZACJA NR 2:
Wydawca poinformował, że do zamówień będzie dorzucał pierwsze dwie części gry w wersji PC. Tym samym kupując Shadow Warrior 3 na PlayStation 4 otrzymamy emaila z Shadow Warrior i Shadow Warrior 2 w formie kodów Steam. 3 w 1, całkiem przyjemna oferta.

PIERWOTNY NEWS:

Mam wrażenie, że jakoś umknęło światu info, że Shadow Warrior 3 doczeka się zapewne limitowanych edycji pudełkowych od Special Reserve Games. Baner na ich stronie, zajawka w emailu, ale kto by to czytał czy sprawdzał… No ja.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, premiera trzeciej części przygód Lo Wanga ma nastąpić 1 marca tego roku. W związku z tym studio Flying Wild Hog szykuje dla nas niespodzianki. W sumie to wydawca Devolver Digital i wydawnictwo Special Reserve Games. Patrząc na to, jak SRG rozwija swoją działalność, można spodziewać się wszystkiego. Prócz wydań pudełkowych produkują też art booki, drukują arty na trwałym metalowym kompozycie, mają figurki, gadżety. No jest w czym wybierać.

Szczegółów jeszcze nie znamy, ale warto przypomnieć, że Shadow Warrior 3 to kolejna polska gra w ich portfolio. W przeszłości wypuszczali na fizycznych nośnikach i z fajnymi dodatkami takie tytuły jak Carrion, Ruiner, Shadow Warrior 2 – wszystkie od wydawcy Devolver Digital.

Comments

comments