I jestem trochę skołowany, bo dowiedziałem się o tym przypadkowo.

16 lutego do graczy trafiła ulepszona i mocno rozbudowana wersja Shadow Warrior 3: Definitive Edition od studia Flying Wild Hog. Prócz poprawienia grafiki (zwłaszcza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S), gra otrzymała mnóstwo nowej zawartości. New Game+, Tryb Przetrwania, nowe modyfikator gry Trybu Bohatera, możliwość wyboru rozdziału czy trudność dla Hardkorów – najtrudniejsza w historii wersja gry Shadow Warrior.

Wydawca Devolver Digital postanowił zastąpić nią „stare” wydanie Shadow Warrior 3, którego już nie kupimy. Teraz dostępne jest tylko SW3: Definitive Edition, za to na wszystkie platformy. Oczywiście wersje na poprzednią generację konsol nie będą wyglądać tak obłędnie, ale mają nową zawartość.

Do brzegu. Całkowicie przypadkowo odkryłem, że Shadow Warrior 3: Definitive Edition otrzyma nową wersję pudełkową, dostępną na PlayStation 4 i PlayStation 5. W sklepach ma zadebiutować 19 maja. Co dziwne, w socialach studia czy wydawcy nie ma na ten temat ani słowa. Dostępna będzie w cenach 170 i 180 zł (bez 10 groszy).

Przypomnę tylko, że Shadow Warrior 3 dostanie też specjalne wydanie, które zapowiedziane było w lutym 2022 roku.

Comments

comments