11 listopada to wyjątkowa data dla wszystkich Polaków. 2018 rok jest tym bardziej ważny, bo obchodzić będziemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na tę okazję sklepy GOG.com i Steam przygotowały specjalne promocje.

W sklepie GOG.com możecie zbankrutować, ostrzegam. Przeceny sięgają -90%, a gier jest od metra. Praktycznie wszystkie liczące się produkcje od CD Projekt RED, 11 bit studios, Artifex Mundi, Bloober Team, Flying Wild Hog, Techlandu, do tego masa indyków. Od serii Wiedźmin, przez Anomaly, Dying Light, Frostpunk, This War of Mine, Darkwood, Layers of Fear, Ruiner, Shadow Warrior, Phantom Doctrine, Seven: The Days Long Gone, Observer… Od gier starych, przez nowsze, po ostatnie premiery. W sumie 95 pozycji i jakby ktoś miał ochotę kupić je wszystkie, to zapłaci tylko 1934,86 zł, zamiast standardowej ceny 5190,32 zł. No i pamiętajcie, na GOG-u gry stają się Waszą własnością. Na zawsze. I bez DRM-u.

Równie bogato jest na Steamie. Tutaj wybór jest dużo większy – od mega hitów po totalne indyki. No i ktoś mocno nie ogarnął. Jestem w stanie zrozumieć błąd w postaci zagranicznych produkcji, które wydają rodzime studia, ale w ofercie jest np. The Talos Principle chorwackiego studia Croteam. Od razu zacząłem szukać gier z Monako, Indonezji, Malty, Gruzji, Japonii, Singapuru, Austrii, Danii, Grenlandii i Kanady. W końcu też mają biało-czerwone barwy. Wiadomo, że się czepiam i pewnie w końcu ktoś to ogarnie, ale niesmak pozostał.

Promocja na GOG-u trwa do niedzieli 11 listopada, Steam kończy promocję prawdopodobnie 9.11.2018 r.

Comments

comments