Długo to trwało i mocniejszy Xbox w końcu dostanie swojego Terminatora.

Terminator: Resistance wyszedł w 2019 roku, a dwa lata później zaatakował na PlayStation 5 (także w wersji kolekcjonerskiej). Studio Teyon długo przygotowywało wersję na mocniejszego Xboksa, ale w końcu fani FPS-ów i przede wszystkim tego uniwersum, dostaną swoją wymarzoną grę. Premiera planowana jest na 27 października, a w nagrodę na długi okres oczekiwania twórcy dodają coś ekstra.

Na Xbox Series X|S trafi Terminator: Resistance – Complete Edition, czyli edycja kompletna. Zawierać będzie dodatek Annihilation Line (miał premierę 10 grudnia 2021 r.) oraz tryb Infiltrator (wcielamy się w nim w kultowy model Terminatora T-800!), a rozgrywka doczeka się wielu ulepszeń graficznych.

Będą też wersje pudełkowe – standardowa i kolekcjonerska. Terminator: Resistance – Complete Edition Collector’s Edition zawierać będzie grę, steelbooka, mini komiks w twardym oprawie, pudełko kolekcjonerskie oraz pięć pocztówek przedstawiających towarzyszy broni z Ruchu Oporu (format A6). Cena na razie nie jest znana.

„Weź udział w wydarzeniach prowadzących do bitwy, która zadecyduje o wyniku wojny ludzkości z maszynami. Terminator: Resistance to gra z gatunku FPS, której akcja rozgrywa się we wspomnianej w filmach „Terminator” i „T2: Judgment Day” postapokaliptycznej przyszłości. Przeznaczeniem maszyn jest klęska, ale za jaką cenę?”

„Weź udział w wydarzeniach prowadzących do bitwy, która zadecyduje o wyniku wojny ludzkości z maszynami. Terminator: Resistance to gra z gatunku FPS, której akcja rozgrywa się we wspomnianej w filmach The Terminator i T2: Judgment Day postapokaliptycznej przyszłości. Przeznaczeniem maszyn jest klęska, ale za jaką cenę?”

Comments

comments