Wydawca Fangamer zapowiedział pudełkowe wydanie oryginalnej gry World of Horror.

Produkcja Panstasza jest hołdem dla japońskiego mangaki Junjiego Ito i autora opowieści grozy H.P. Lovecrafta. Piekielna rzeczywistość roguelite, turowa walka i wyjątkowy ciężki klimat. Zresztą zobaczcie trailer a wszystko stanie się jasne.

World of Horror w lutym 2020 roku wszedł do wczesnego dostępu i zebrał bardzo pozytywne oceny (95% z blisko 5200 recenzji na Steamie). Teraz już wiemy, że premiera na PC, PlayStation 4 i Switchu nastąpi 19 października. W ten sam dzień rozpocznie się wysyłka pudełkowej wersji, którą na konsolę Nintendo zapowiedział Fangamer.

W teorii jest to standardowe wydanie World of Horror, jednak diabeł tkwi w szczegółach. W pudełku znajdziemy nie tylko wewnętrzną grafikę, ale także 12-stronicową instrukcję oraz zestaw wyjątkowych kart. Za taki zestaw przyjdzie zapłacić 34 dolary, czyli około 134 zł. Niestety nie widać tej gry w europejskim sklepie Fangamera, więc dojdą spore dodatkowe dopłaty. Wysyłka ze Stanów Zjednoczonych to $7,34 a podatki to kolejne $7,82, czyli w sumie 15,16 dol. (ok. 60 zł). W sumie daje to 194 zł za kupno i wysyłkę do Polski.

AKTUALIZACJA:

Przypadkowo odkryłem, że gra pojawiła się także w sklepie Play Asia. Różnica jest taka, że posiada inną okładkę, nie ma fizycznych dodatków, trafi także na PlayStation 4 i kosztuje 124 zł. Premiera 19 października 2023 r.

Comments

comments