Red Art Games zapowiedziało kolejne pudełkowe wydanie polskiej gry.

Oaken to osadzona w mitycznym świecie taktyczna gra turowa typu roguelike, za którą odpowiada studio Laki Studios z Bielska-Białej. Produkcja zadebiutowała 3 maja 2022 roku we wczesnym dostępie na PC i zebrała bardzo pozytywne recenzje (81% z blisko 140 opinii). Wydawca Goblinz Publishing ogłosił niedawno, że pełna wersja będzie mieć premierę 20 lipca tego roku, a tytuł wyjdzie także na konsolach.

W międzyczasie wydawca pudełkowych wersji gier Red Art Games poinformował, że już można składać zamówienia na fizyczne wydania Oaken. W ich sklepie pojawiła się oferta na PlayStation 4, PlayStation 5 i Switcha. Co więcej, dostępna jest w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Pierwsza w nielimitowanej liczbie, a druga w nakładzie 300 sztuk na każdą platformę i zawiera plakat oraz świecący w ciemności breloczek.

I teraz najciekawsze. Obie wersje Oaken, zarówno standardowa, jak i deluxe, są w tej samej cenie. Czyli kto pierwszy ten lepszy. Red Art Games sprzedaje je za 35 euro, co daje około 155 zł (kurs 1 euro = 4,44 zł). Można już składać zamówienia przedpremierowe, choć dokładna data dostawy nie została podana.

„Oaken to taktyczna gra turowa typu roguelike, osadzona w mitycznym świecie. Przemierzaj wielki dąb, zdobywaj sojuszników i ulepszenia, ucz się wykorzystywać swoją pozycję i decyduj, jak rozwijać swoje karty.”

Na koniec dodam, że dla Red Art Games to 7. polska gra wydana w pudełku. Zapowiedziany właśnie Oaken (PS4, PS5, Switch) oraz Butcher (Switch), Immortal Planet (PS4), My Memory of Us (Switch), Steel Rats (PS4), Urban Trial Tricky: Deluxe Edition (PS4), Warlocks 2: God Slayers (Switch).

Comments

comments