Kosmiczny fabularny thriller doczeka się pudełkowego wydania.

Studia Fallen Leaf i Black Drakkar Games wysyłają nas na Marsa, gdzie usłyszymy m.in. Troy’a Bakera. W sensie jego głos, bo wcieli się w humanoida, niejakiego Wyatta Taylora. Gra zapowiada się bardzo intrygująco, bo tematem wyjściowym jest tajemniczy sygnał S.O.S., a chwilę później wydarzenia wymykają się spod kontroli.

Premiera Fort Solis już 22 sierpnia, a na wersję pudełkową poczekamy do 6 października. Fort Solis Limited Edition zawierać będzie grę (z świetną filmową okładką), specjalne pudełko z grafiką wyglądającą jak drzwi do bazy oraz pocztówką z metalicznym efektem. Wydawca Meridiem Games wycenił to wydanie na 40 dolarów, czyli około 162 zł (kurs 1 dol. = 4,05 zł). W naszym kraju dystrybucją zajmuje się Plaion Polska.

„W odpowiedzi na nietypowe nagłe wezwanie z odległej bazy górniczej Jack przybywa do mrocznego, opuszczonego Fortu Solis. Noc nie ma końca, wydarzenia wymykają się spod kontroli, a prawda o losach załogi zaczyna wychodzić na światło dzienne. W dodatku nadciąga burza, ograniczając możliwości ucieczki Jacka, który musi przetrwać do rana.”

Comments

comments