Już 30 kwietnia premierę będzie miała ulepszona wersja gry Terminator: Resistance Enhanced od studia Teyon. Tymczasem hiszpański Amazon uruchomił zamówienia przedpremierowe, które zaskoczyły mnie ceną.

Terminator: Resistance Enhanced miał premierę w listopadzie 2019 roku. Od jakiegoś czasu wiemy, że jego ulepszona wersja trafi na PlayStation 5, także w wersji pudełkowej. Wspomniany sklep ujawnił ceny, które są dość zaskakujące. Podstawowa wersja kosztuje 44,99 euro, czyli około 201 złotych. Trochę dużo jak za ulepszoną grę z 2019 roku, która – bądźmy szczerzy – jest totalnym średniakiem. Fajnym, na licencji, ale to nie segment AAA. Zaskakuje – ale pozytywnie – również cena kolekcjonerki.

Terminator: Resistance Enhanced – Collector’s Edition jest wycenione na 54,90 euro, czyli około 246 zł. To tylko 10 euro/45 zł więcej od wersji podstawowej, a zawiera przecież sporo dodatków: steelbook, dwuczęściowy komiks w twardej oprawie pt. “Zero Day” od wydawnictwa Dark Horse, 4 karty z postaciami w formacie A6, pudełko kolekcjonerskie oraz oczywiście fizyczne wydanie gry na PS5.

Jeśli miałbym wybierać co kupić, to sprawa jest oczywista. 45 zł więcej za masę gadżetów, to doskonała okazja. Choć uważam, że jednak cena podstawowej wersji powinna być niższa.

Co ważne, osoby posiadające grę na PlayStation 4, otrzymają bezpłatną aktualizację do wersji „Enhanced” na PS5.

Źródło: kolekcjonerki.com, Amazon, PolskiGamedev.pl

Comments

comments