Szybko rozrasta się portfolio nowego wydawcy wersji pudełkowych gier na Swicha. Kolejną produkcją zapowiedzianą przez polską firmę jest Green Hell. Przypomnę, że na start zapowiedzieli aż trzy.

Gra studia Creepy Jar okazała się olbrzymim sukcesem na PC (ponad milion kopii!). W październiku 2020 roku trafiła także na Switcha, a w tym ma wyjść na PlayStation 4 i Xboksa One. Widać, że walka o przetrwanie w amazońskiej dżungli przypadła graczom do gustu, więc Forever Limited postanowiło wydać ją także w wersji pudełkowej na konsolę Nintendo. Wróć. W dwóch wersjach.

Dwie wersje pudełkowego wydania

Do sprzedaży trafią dwie wersje Green Hell. Standardowa unLimited, zawierająca kartridż w klasycznym pudełku, dwustronną okładkę, numerowany certyfikat i samoprzylepną naklejkę. Nakład jest nielimitowany, a cena wynosi 179,99 zł.

Drugą wersją jest Limited o nakładzie 1500 sztuk. W jego skład wchodzi to co w unLimited, plus kolekcjonerskie pudełko, karta multitool, 3 przypinki i chusteczka. Całość za 269,99 zł.

Różnice cenowe niewielkie, ale wszystko zależy od Waszego portfela. Zwłaszcza, że zamówienia przedpremierowe właśnie wystartowały.

Comments

comments