Kolejne wydawnictwo pojawiło się na rynku. Dlaczego o tym piszę? Bo jest z Polski i sprzedawać będzie pudełkowe wydania polskich gier.

Wydawnictwo Forever Limited należy do spółki Forever Entertainment, która od dawna wydaje w wersji cyfrowej rodzime gry na Switcha, ale nie tylko. Niedawno postanowili rozszerzyć działalność właśnie o wypuszczanie pudełkowych wersji polskich produkcji na konsolę Nintendo.

Na start zapowiedzieli aż trzy produkcje: Panzer Dragoon: Remake, Sparkle Ultimate Collection i Thief Simulator, które wyjdą w kilku interesujących zestawach.

Każda gra to różne wydania

W zależności od gry, mogą to być 2 lub 3 warianty, różniące się zawartością i ceną. Standardowe wydania pudełkowe (choć zawartość na plus odbiega od standardu) nazywają się “unLimited” i kosztują 179,99 zł. Trochę lepszą wersją jest seria “Limited” – bogata zawartość, limitowany nakład i cena ok. 269,99 zł. Na koniec “Exclusive”, czyli ekskluzywna zawartość i najlepsza wydana wersja w cenie 539,99 zł. Do tego każdy z wymienionych zestawów posiada certyfikowaną numerację. A teraz wróćmy do tego, co mają w ofercie

Panzer Dragoon: Remake

Odświeżona przez MegaPixel Studio wersja absolutnego klasyka z SEGI Saturn – Panzer Dragoon: Remake. Grałem, skończyłem i jest nieźle. Produkcja wydana oczywiście przez Forever Entertainment. No i w sklepie Forever Limited znajdziemy aż trzy różne wydania. Wyjątkowo wersja unLimited wyjdzie w nakładzie 7000 sztuk. A co zawierają?:

  • unLimited (179,99 zł, nakład 7000 szt.) – Klasyczne pudełko z kartridżem i samoprzylepne naklejki.
  • Limited (269,99 zł, nakład 2500 szt.) – To co w wersji unLimited plus kartonowe pudełko kolekcjonerskie, dwa plakaty A2, naklejki na konsolę i pada, chusteczka.
  • Exclusive (539,99 zł, nakład 500 szt.) – To co w wersji unLimited plus szklana statuetka z wizerunkiem smoka, trzy artworki i, kolekcjonerskie pudełko.

Sparkle Ultimate Collection

Całkowita nowość, bo zręcznościowa seria Sparkle nie wychodziła jeszcze pod jednym szyldem. W skład tego zestawu wchodzą aż cztery gry: Sparkle Zero, Sparkle 2 Evo, Sparkle 3 Genesis oraz Sparkle 4 Tales, czyli godziny grania zapewnione. Ta gra jest dostępna w dwóch wersjach:

  • unLimited (179,99 zł, nakład nielimitowany) – Klasyczne pudełko z kartridżem i samoprzylepna naklejka.
  • Limited (269,99 zł, nakład 3000 szt.) – To co w wersji unLimited plus kartonowe pudełko kolekcjonerskie, płyta CD z utworami z serii Sparkle, kubek, plakat A2, naklejka, chusteczka.

Thief Simulator

Symulator złodzieja Thief Simulator osiągnął wielki sukces na PC i powoli podbija także konsolę Switch. Ta gra wychodzi w dwóch zestawach.

  • unLimited (179,99 zł, nakład nielimitowany) – Klasyczne pudełko z kartridżem i samoprzylepne naklejki.
  • Limited (269,99 zł, nakład 3000 szt.) – To co w wersji unLimited plus kartonowe pudełko kolekcjonerskie, brelok, haftowana naszywka, chusteczka i naklejki.

Sporo tego na start, a to przecież dopiero początek istnienia Forever Limited. A zamawiać możecie bezpośrednio ze strony www.forever-limited.com.

Comments

comments