Data premiery Lust for Darkness pojawiła się troszkę niespodziewanie i co ważne nie jest zbyt odległa. Co lepsze, lista platform wydłużyła się o kolejne trzy konsole.

Lust for Darkness to dosyć intrygujący horror, który z jednej strony mocno stawia na elementy erotyczne, z drugiej czerpie wiele inspiracji z prac Beksińskiego, Lovecrafta, Gigera czy Kubricka. Jak sprawdzi się ten miks w wykonaniu ekipy Movie Games przekonamy się już niedługo, bo 12 czerwca. Trochę niefortunna data biorąc pod uwagę fakt, że właśnie tego dnia cały świat będzie wpatrzony w Los Angeles i pierwsze konferencje z okazji E3. Odważna decyzja.

Oprócz daty premiery i powyższego, nowego trailer ekipa Movie Games przygotowała jeszcze jedną niespodziankę – gra pojawi się także na PlayStation 4, Switchu oraz Xboksie One. Niestety dokładna data premiery Lust for Darkness na te konsole nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jednak, że będzie to trzeci kwartał tego roku. Przy porcie pomaga ekipa SimFabric, która w ostatnim czasie głównie zajmuje się przenoszeniem tytułów zewnętrznych studiów na platformy Sony, Microsoftu i Nintendo.

Comments

comments