Lubię gliwicką ekipę The Farm 51, ale bardzo nie lubię teaserów trailerów.

Na całe szczęście nie trzeba będzie długo czekać, bo pełen zwiastun dostaniemy już w przyszłym tygodniu. Jako, że gra ma mieć premierę w tym roku, liczę, że poznamy dokładną datę premiery. A World War 3 zapowiada się naprawdę interesująco, zwłaszcza, że będą w niej polskie jednostki a część działań wojennych będzie umiejscowiona na ulicach m.in. Warszawy. Pisał o tym Kuba, który był na specjalnym zamkniętym pokazie gry.

Studio The Farm 51 ma sporo pracy, bo przecież równocześnie tworzy też Chernobylite. Gra zapowiada się interesująco, bo po pierwszym technicznym pokazie, gracze myśleli, że to S.T.A.L.K.E.R. 2.

„World War 3 jest multiplayerową grą akcji z gatunku FPS, osadzoną w realiach globalnego konfliktu zbrojnego rozgrywającego się w trzeciej dekadzie XXI wieku. Gra kładzie szczególny nacisk na dokładne odwzorowanie realiów współczesnego pola walki oraz współpracy zespołowej. Celem gry jest odwzorowanie charakteru autentycznych działań taktyczno-bojowych w nieprzewidywalnym teatrze operacyjnym, stawiając na maksymalnie grywalny realizm.”

Comments

comments