Premiera Agony studia Madmind to już kwestia kilkudziesięciu godzin. Zapraszam więc na wycieczkę, na samo dno piekła.

W internecie pojawiły się materiały z survival horroru Agony. Co prawda gra została ocenzurowana, ale jak widać, nadal jest to pozycja tylko dla dorosłych. Pierwsze 5-minutowe wideo przygotowali twórcy, a kolejne – tym razem 12 minutowe – jest zapisem rozgrywki jednego z jutuberów. Na szczęście bez komentarza, więc można na spokojnie skupić się na grze. Jeśli można tak określić wizytę w piekle. Oczywiście spojlerów jest od groma, więc robicie to na własną odpowiedzialność. Po seansie zapraszam niżej, na dalszą część dobrych wieści o produkcji studia Madmind.

Jak pochwalili się twórcy, Agony dostanie tryb Agonii (Agony Mode). Na czym on polega? Jedno życie, poziomy generowane losowo, niekończące się cierpienie, rozwiązywanie zagadek, przetrwanie, polowanie i możliwość „zabawy” z innymi graczami. Brzmi zachęcająco.

Agony to survival horror studia Agony, który będzie miał premierę 29 maja na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Bohaterem jest ogarnięty amnezją mężczyzna, który trafia do piekła. Zadanie nie jest proste, bo trzeba odzyskać wspomnienia i wydostać się w raczej mało przyjaznego miejsca. Aby tego dokonać, trzeba odnaleźć Czerwoną Boginię. Gra jest pełna zagadek logicznych, a napotkane demony można wykorzystać w walce po uprzednim przejęciu nad nimi kontroli.

Comments

comments