Po średnio udanym Agony, Madmind Studio wzięło się za spin-off tej gry – Succubus. I właśnie opublikowali długie i szokujące wideo z rozgrywki.

No i jest tak, jak zapowiadali. Bardzo krwawo, ultra brutalnie, miejscami wręcz szokująco i makabrycznie. Wyrywanie głów, rozrywanie, rozczłonkowanie, podpalanie – to delikatny wstęp. Rozdeptywanie niemowlaków demonów, bicie ciężarnej kobiety, wyrywanie z niej nienarodzonego dziecka, łamanie mu karku i picie krwi… Mało? Z detalami pokazany gwałt na mężczyźnie i zabicie go w jego trakcie… Trzeba przyznać, że twórcy nie bawią się w konwenanse. Z drugiej strony, w końcu jak ma niby wyglądać piekło, jak nie okrutne cierpienie i masakra? Do tego masa golizny i strasznych kreatur, więc cała paleta oznaczeń PEGI nikogo nie powinna dziwić.

Rozmawiając podczas targów PGA z Tomkiem Dutkiewiczem ze studia Madmind dowiedziałem się, że priorytetem są pecety, gdzie nie ma stresu o jakąkolwiek cenzurę. Twórcy robią tak, jak chcą, bez konieczności przejmowania się zbytnim epatowaniem nagością czy brutalnością. Jeśli gra się dobrze sprzeda, będą ograniczać makabrę i goliznę, by dostosować grę do wymagań wydań konsolowych.

Succubus będzie mięć premierę w roku 2020. Ostrzegam uczciwie, poniższe wideo wiele osób może szokować.

Comments

comments