Długo musieliśmy czekać na ogłoszenie Seven: The Days Long Gone na konsole. Na szczęście data premiery nie jest zbyt odległa.

O premierze izometrycznego RPG Seven na konsole mówi się od dość dawna. Ekipy IMGN.pro oraz Fool’s Theory długo kazały nam czekać na oficjalne ogłoszenie. Dzisiaj jednak dowiedzieliśmy się, że gra pojawi się na PlayStation 4 w wersji rozszerzonej. Ta będzie zawierać różne ulepszenia rozgrywki oraz dodatek DLC Drowned Past. Łącznie nowej zawartości ma starczyć na około 7 godzin.

Najważniejsza informacja to data premiery, która nie jest zbyt odległa. Seven: Enhanced Edition pojawi się w sklepach 26 marca. Edycja rozszerzona trafi również na komputery osobiste. Posiadacze oryginału otrzymają wszystkie dodatki z nowej wersji w postaci darmowej aktualizacji.

Osobom, które nadal nie wiedzą czy warto zainteresować się konsolowym Seven, polecamy naszą recenzję. Niestety informacja prasowa dot. Enhanced Edition nie wspomina o wersji na Xboksa One. Być może dobra sprzedaż na PS4 pozwoli na przeportowanie gry na kolejną platformę (tak było przy okazji horroru Kholat, innej produkcji z portfolio IMGN.pro).

[AKTUALIZACJA]

Jak informuje Cenega, oficjalny partner IMGN.PRO w Polsce, gra Seven: Enhanced Edition będzie dostępna także w wersji pudełkowej na PlayStation 4. Produkcja będzie zawierała polskie napisy.

Comments

comments