Bloober Team nie próżnuje. Cyberpunkowy thriller Observer trafił w wersjach pudełkowych na PS4 i PC, a teraz dowiedzieliśmy się, że pojawi się także na Switchu.

W 2017 r. gra doczekała się świetnego Wydania Specjalnego na PC. W roku ubiegłym, dzięki wydawnictwu Limited Run Games, trafiła na PlayStation 4 w liczbie 4000 egzemplarzy. Oczywiście zeszła na pniu. Umowa z amerykańskim wydawcą obejmowała także horror Layers of Fear (PS4) i rozszerzoną wersję Layers of Fear: Legacy (Switch). Obie już się ukazały, a wersja na PlayStation 4 (4000 szt.) także została wyprzedana.

Teraz dowiedzieliśmy się, że to nie koniec współpracy krakowskiego Bloober Teamu i wydawcy Limited Run Games. Kilka dni temu podpisano kolejną umowę, dzięki której doczekamy się limitowanej wersji pudełkowej gry Observer na platformę Nintendo Switch. Cena, liczba kopii oraz data premiery nie została podana. Tych danych dowiemy się już bezpośrednio od LRG, choć można strzelać, że ponownie będzie to 4000 sztuk, a gra pojawi się zapewne w tym roku.

Observer to piąta polska gra, która ukazała się na Switchu w wersji pudełkowej. Wcześniej można było nabyć Party Planet, które trafiło tylko na rynek amerykański, Urban Trial Playground, wspomniane Layers of Fear: Legacy oraz This War of Mine: Complete Edition.

Comments

comments