Premiera Project Remedium została ustalona co do dnia. W przypadku Car Mechanic Simulator 2018 znamy jedynie orientacyjny okres.

Wakacje to dla PlayWay okres sporej liczby premier. Oprócz kilku mniejszych, mało istotnych produkcji do sklepów trafią dwie większe gry. Pierwszą jest Project Remedium od ekipy Atomic Jelly. Twórcy oficjalnie ogłosili, że premiera będzie mieć miejsce 14 sierpnia. Zagramy tylko na komputerach osobistych. Czy warto czekać? Moje pierwsze wrażenia (między innymi z PGA 2016) nie były najlepsze, ale już demo jakie ogrywałem kilka miesięcy później było zdecydowanie lepsze. Nie wiem czy będzie to wielki hit, ale na pewno warto mieć ten tytuł na uwadze. Ma szanse sporo namieszać na rynku.

Kolejną wakacyjną premiera będzie Car Mechanic Simulator 2018. W tym przypadku nie znamy niestety konkretnego dnia. PlayWay ogłosił jedynie, że gra trafi do sklepów do końca sierpnia. Mówimy niestety tylko o wersji na PC oraz dwóch dodatkach DLC – Mazda oraz Dodge. Mimo wszystko warto czekać. Ostatnio publikowana przeze mnie lista zmian względem ostatniej części jest dosyć imponująca.

Comments

comments