Posiadacze konsol PlayStation 4 mogą urozmaicać swoje menu konsoli różnymi – często dynamicznymi – motywami. Postanowiłem sprawdzić, ile z nich pochodzi z polskich gier.

Okazuje się, że wybór jest dość spory. W sumie jest to 29 motywów z 14 gier, z czego prawie połowa jest całkowicie bezpłatnych. Największy wybór jest przy endless runnerze Corridor Z studia Mass Destruction, bo aż 8 sztuk. Za to raczej na pewno najpopularniejszymi są te z Wiedźmina 3: Dziki Gon, a jest ich 6, wszystkie bezpłatne i dostępne w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jeśli chodzi o motywy płatne, to są trzy rodzaje cen: 4,15 zł, 6,25 zł i 8,25 zł, więc tragedii nie ma. Osobiście z tych 29 mam zainstalowanych… 19. Oczywiście zmieniam od wielkiego święta, ale zawsze warto je mieć.

Chciałem zaprezentować Wam podgląd, jak one wyglądają, jednak okazuje się, że zarówno w sklepie PlayStation Store, jak i na oficjalnej stronie PlayStation, nie ma takiej możliwości. Czyli de facto kupujecie kota w worku. Zastanawia mnie tylko, czy to jest legalne? Może dla przykładu kupię jeden i złożę reklamację, że nie spełnia moich wizualnych oczekiwań. Ciekawe czy uda mi się odzyskać pieniądze.

Motywy z polskich gier dostępne na PlayStation 4:

Comments

comments