Wizyta na Pixel Heaven to także rozmowy z twórcami i prawie siłą wyciągane od nich informacje. Na szczęście zupełnie inaczej było z polską ekipą OhNoo Studio.

W dość obszernej sali Warszawskiej Szkoły Filmowej, prezentowali przede wszystkim swoją ukończoną grę Tormentum: Dark Sorrow. Okazało się, że prócz wydanej i ciepło przyjętej wersji pecetowej, postanowili przenieść ją także na urządzenia mobilne.

Prezentowana wersja była prawie w pełni ukończona, więc jej premiery możemy spodziewać się niebawem. Na całe szczęście zmieniły się tylko detale, dostosowując Tormentum do wersji mobilnej. To nadal ta sama, niesamowita grafika i wyjątkowa przygoda, okraszona klimatyczna muzyką i ciekawym scenariuszem. Z czystym sumieniem polecam ją wszystkim, a gra docelowo trafi na systemy iOS i Android – najpewniej jeszcze w tym roku.

Przypomnę tylko, że studio aktualnie pracuje nad Tsioque, point’n’clickowej, świetnie wykonanej przygodówce. Ekipa zebrała fundusze na Kickstarterze, więc praca idzie pełną parą.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.