Warszawskie studio Nitreal Games zaprezentowało na imprezie Pixel Heaven grywalną wersję swojej nowej gry Titan Storm.

Gra jest endless runnerem, gdzie lecąc bohaterem „wiecznie w prawo” i wykorzystując kostiumy – Battle Suity, infiltruje się i niszczy od środka wielkie machiny wojenne zwane Tytanami. Jest to klasyczna strzelanina, z wyborem broni, power upów i zbieraniem latającej waluty i kończąca się starciem z bosssem.

Najważniejszym zadaniem jest nie tylko celne strzelanie w jednostki zarówno latające jak i naziemne, ale też dbanie o broń, która dość łatwo może się przegrzać. Na dostępnej wersji demonstracyjnej był to skuteczny minigun, siejący zniszczenie railgun oraz plasma gun, pozwalający naładować i wysłać śmiertelną wiązkę plazmy. Pograłem chwilę i muszę przyznać, że miłośnicy oldschoolu poczują się jak w domu.

Chłopaki zapowiedzieli kilka dostępnych światów czy wiele różnych udoskonaleń dostępnych dla bohatera. Gra dostępna będzie zarówno na pececie, jak i platformach mobilnych. Titan Storm na być grą darmową z mikrotransakcjami – dokupywaniem dodatkowych skórek itp. Zakładana premiera to pierwszy kwartał 2016 roku. Tytuł ten powstaje w koprodukcji ze studiem SteamDragon Games.

Wspomnę tylko, że aktualnie pracują także nad Gardens Inc. 4, moją ulubioną serią z gatunku time managment.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.