Historia Agony to prawdziwy horror. Wielokrotnie przekładana premiera, błędy, niskie oceny, wydawca obwiniający twórców i chaos informacyjny. Ale jest czerwone światełko w tunelu.

Na szczęście teraz jest survival, bo Madmind Studio łata grę jak może. Patrząc na tempo prac jest szansa, że Agony mające średnią na Metacritic 39/100 w końcu będzie w pełni grywalne. Co prawda nieocenzurowana wersja Agony Unrated została skasowana, a twórcy popadli w kłopoty finansowe, ale jest szansa, że wyjdą na prostą.

Mimo problemów, spółka UF Games postanowiła podpisać umowę licencyjną z Madmind Studio. Dzięki niej, będzie mogła przeportować i wydać Agony na konsoli Nintendo Switch, a wszystko to przy współpracy z Forever Entertainment.

Jestem ciekawy efektu, bo survival horror Agony to wyjątkowo krwawa, brutalna i ociekająca seksem gra. Finalna wersja musiała być przerobiona, gdyż otrzymała ranking wiekowy AO (Adult-Only) – tylko dla dorosłych. A takie produkcje nie mogą być wydawane na m.in. konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rodzinny, kolorowy i pozytywny Switch też może mieć z tym problem. Wystarczy obejrzeć trailer.

Comments

comments