Krakowska ekipa ogłosiła drugi z trzech planowanych na ten rok projektów. Ritual to mroczna gra akcji w świecie Weird West na PC i konsole.

W Ritual wcielimy się w łowcę nagród, którego celem będzie eskortowanie ekscentrycznej dziewczyny do domu. Po drodze z pozoru prosta misja zamieni się w wędrówkę po coraz bardziej groteskowych i pełnych potworów miejscach. Akcję będziemy obserwować z widoku z góry, a zabawę urozmaicą elementy taktyczne – np. zarządzanie surowcami. Premiera planowana jeszcze na ten rok. Niestety prasówka wysłana przez obsługującą studio agencję PR nie zawiera żadnych mediów – wideo czy grafik. Jeśli jednak sam deweloper coś opublikuje, to na pewno zaktualizujemy ten wpis.

iFun4All obecnie pracuje nad kilkoma projektami. Oprócz Ritual w produkcji jest ogłoszony w styczniu Far Peak. Ekipa ma jeszcze jeden, niezapowiedziany projekt. Wszystko ma trafić do sprzedaży w tym roku. Ambitny plan, zwłaszcza że mamy już kwiecień, a konkretów jak na razie niewiele.

Krakowskie studio nie zapomina o Serial Cleaner. Gra portowana jest obecnie na urządzenia mobilne, a edycja na PC otrzyma niedługo „easy mode”. Jeśli odniesie on sukces, to pojawi się na innych platformach. Jednocześnie iFun4All coraz mocniej myśli o dodatkowych pracach na zlecenie innych ekip, głównie przy portowaniu gier. Przedstawiciele ekipy wybierają się między innymi na misję gospodarczą do Kijowa, aby szukać potencjalnych partnerów. Nietypowy kierunek.

Na koniec drobne ogłoszenie – studio właśnie uruchomiło swojego firmowego bloga. Jeśli interesują was kulisy tworzenia gier, na pewno czasami warto będzie tam zaglądać.

Comments

comments