Gra łódzkiego studia Cleversan Software to nic innego jak kolejny rolniczy symulator. Uprawia się roślinki, hoduje zwierzątka na rzeź i kupuje nowe zabawki. Jak widać po sprzedaży Farm Manager 2018, gracze lubią tego typu gry ekonomiczne.

Wydawca gry, spółka PlayWay pochwaliła się, że gra mająca premierę 6 kwietnia już w pierwszej dobie sprzedaży zarobiła tyle, że zwróciły się wszystkie koszty produkcji i marketingu. Jak szacuje wydawca, w ciągu pierwszych dwóch dni Farm Manager 2018 znalazł ponad 20 tysięcy nabywców. Sprawdziłem na Steam Spy i serwis szacunkowo podający dane sprzedażowe wskazuje 10 828 ± 3 229 graczy. Czyli coś pomiędzy 7 600 a 14 000 sztuk.

Farm Manager 2018 pojawił się na naszym rynku także w wersji pudełkowej. Produkcję w polskiej wersji językowej wydała niezawodna Cenega. Gra ma „okładkową grafikę drukowaną w technologii soczewkowej ukazującą zmiany pór roku oraz drukowany dwustronny kalendarz rolnika zawierający daty zbiorów, świąt i najważniejszych rolniczych wydarzeń!”. Czy jestem fanem symulatorów rolniczych czy nie, Farm Manager 2018 trafi do mojej kolekcji.

„Zarządzaj swoją farmą w grze Farm Manager 2018! Aby rozwijać swoje gospodarstwo wytwarzaj tanio, sprzedawaj drogo. Steruj procesami uprawy ziemi, dobieraj do prac odpowiednich pracowników i maszyny, hoduj zwierzęta i przetwarzaj zebrane plony.”

Comments

comments