O nowym pudełkowym wydaniu Wiedźmina 3: Dziki Gon wiemy teraz wszystko.

Od pierwszej prezentacji okładki nie minęło dużo czasu, ale widać, jak się zmieniła. The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition trafi oficjalnie na PlayStation 5 i Xboksa Series X w atrakcyjnej cenie 159,9 zł. Okazuje się, że fizyczne wydanie zaoferuje także trochę gadżatów.

  • Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna, w tym rozszerzenia Hearts of Stone i Blood and Wine oraz 16 DLC
  • Naklejki
  • Mapa
  • The Witcher Universe: Kompendium

Całkiem nieźle jak na grę za 159,9 zł. Do sklepów można udać się 16 stycznia.

Tylko przypomnę, że The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition studia CD Projekt RED wyszedł cyfrowo 14 grudnia tego roku. Co ważne, posiadacze zwykłej wersji gry na PC, PlayStation 4 i Xboksa One otrzymali next-genową łatkę całkowicie za darmo.

AKTUALIZACJA

Dystrybucją w Polsce zajmie się Cenega:

„Cenega, partner wydawniczy firmy CD PROJEKT RED w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech informuje, że w jej planie wydawniczym znalazła się nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wersja opracowana z myślą o najnowszych konsolach wzbogacona została o szereg usprawnień wizualnych oraz technicznych, w tym liczne ulepszenia graficzne, krótsze czasy ładowania, zintegrowany szeroki wybór modów stworzonych przez społeczność, ray tracing w czasie rzeczywistym i wiele więcej. Tytuł zadebiutuje w pudełkach już 26 stycznia br.”

Comments

comments