W sumie będzie to czwarte pudełkowe wydanie remake’u znanego klasyka.

Pierwsze trzy ogłosiło wydawnictwo Forever Limited, a teraz swoją propozycję na konsolę Nintendo Switch przedstawiło Microids – informuje Plaion Polska. Produkcja studia Forever Entertainment miała premierę pod koniec listopada 2022 roku.

Front Mission 1st: Remake Limited Edition będzie zawierało pudełkowe wydanie gry, drukowaną instrukcję, holograficzny obrazek oraz dwie litografie. Nie jest znana cena zestawu, ale wiemy, że dostępny będzie na wiosnę tego roku, a niebawem będzie można ją zamawiać w przedsprzedaży. Jak tylko poznamy szczegóły aktualizuje newsa.

Dla porządku przypomnę, że Front Mission 1st: Remake to uładniona, ulepszona i mocno rozbudowana wersja klasyka z 1995 roku. Jest to taktyczny japoński RPG, który w oryginale stworzyło studio G-Craft na konsolę SNES.

Wydawnictwo Microids ma już w portfolio inną polską grę wydaną w pudełku, ale także powiązaną z Forever Entertainment. Chodzi o railshootera The House of the Dead Remake.

O Front Mission 1st: Remake:
„Graj jako członek O.C.U. lub U.C.S., dostosuj swojego Wanzera, korzystaj ze strategii, siły ognia i nawet terenu, aby zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. W roku 2090 konflikty zbrojne rozgrywają się za pomocą ogromnych machin wojennych nazywanych Wanzerami. Huffman Island, jedyny ląd, na którym znajduje się granica między Oceania Cooperative Union (O.C.U.) i Unified Continental States (U.C.S.), jest zarzewiem konfliktów. Pluton zwiadowczy O.C.U. pod przywództwem kapitana Royda Clive’a zostaje wysłany do zbadania zakładu zbrojeniowego U.C.S. Wpadają jednak w zasadzkę Wanzerów U.C.S., uruchamiając serię wydarzeń, które pogrążą całą wyspę w wojnie.”

Comments

comments