Taktyczna strategia War Mongrels trafi na konsole – to wiedzieliśmy, ale nowością jest wersja pudełkowa.

Inspirowaną serią Commandos gra wyszła na pecetach w październiku 2021 roku. Nastawiona na skradanie produkcja zabiera graczy na front wschodni II wojny światowej. Tytuł opracowany przez gliwickie studio Destructive Creations został ciepło przyjęty przez graczy, więc wydawca Meridiem Games zapowiedział wydanie jej w wersji pudełkowej na PlayStation 5.

War Mongrels Renegade Edition to specjalna edycja, która w tym roku trafi do sklepów. Zawiera klasyczne pudełko na PS5, specjalnie zaprojektowaną kartonową obwolutę, papierowy artbook zawierający szczegółowe biografie postaci oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Jak informuje wydawca, do graczy trafi w drugim kwartale tego roku. Jako, że ruszyły zamówienia przedpremierowe, ujawniono też cenę. Według dzisiejszego kursu, 35 euro to około 165 zł (4,71 zł = 1 euro), czyli całkiem przyzwoicie. Wydawca nie wspomina o wypuszczeniu jej w fizycznej wersji na inne konsole.

Na koniec tylko wspomnę, że Meridiem Games w swoim wydawniczym portfolio ma już trzy polskie gry. Na fizycznych nośnikach na konsole możemy kupić Ancestors Legacy, Red Wings: Aces of the Sky i Fury Unleashed.

„War Mongrels to izometryczna gra taktyczna w czasie rzeczywistym, której akcja toczy się na froncie wschodnim II wojny światowej. Mroczna, fascynująca fabuła, pełna dynamicznych, taktycznych wyzwań z elementami skradania! Graj w pojedynkę lub w trybie współpracy.”

Comments

comments