Meridiem Games ogłosiło, że na PlayStation 4 i Switcha wyjdzie w pudełku gra Red Wings: Aces of the Sky studia All in! Games.

Lotnicza strzelanina w stylu arcade w ubiegłym roku miała premierę na PC, PS4, Switchu i Xboksie One. Zgodnie z podpisaną w 2020 r. umową, Meridiem Games wyda Red Wings: Aces of the Sky na dwie najpopularniejsze aktualnie konsole. Pudełka będą wzbogacone o dodatkową zawartość i wyjdą z podtytułem „Baron Edition”.

Red Wings: Aces of the Sky – Baron Edition

Na hiszpańskim Amazonie są dostępne wersje na PlayStation 4 i Switcha, ale z informacji znalezionej na stronie wydawcy wynika, że gra wyjdzie „na kluczowych terytoriach europejskich”. Edycja ta zawiera:

  • specjalną kartonową obwolutę
  • pudełko z grą
  • 14-stronicowy artbook

Z informacji w sklepie Amazon wynika, że premiera tego wydania będzie 2 lipca tego roku. Cena wersji na PlayStation 4 wynosi 29,99 euro, czyli około 139 zł (1 euro = 4,64 zł), a na Switcha 34,99 euro, około 162 zł.

Za cynk dziękuję wydawcy strony kolekcjonerki.com.

Red Wings: Aces of the Sky to arcade’owa gra lotnicza, osadzona w czasach I wojny światowej, w przełomowym okresie w historii lotnictwa, gdy odwaga pilotów graniczyła z szaleństwem. Gracz może zasiąść za sterami 12 historycznych samolotów, a także poznając historię asa lotnictwa, Manfreda von Richthofen (Czerwonego Barona) zarówno z perspektywy pilotów Trójprzymierza, jak i Trójporozumienia.

Comments

comments