Ponad 500 000 sprzedanych kopii robi wrażenie. Na pewno zrobiło na wydawcy 505 Games, który postanowił uszczęśliwić kolekcjonerów.

Kilka miesięcy temu pisałem o pudełkowych wydaniach Ghostrunnera studia One More Level (oraz 3D Realms i Slipgate Ironworks) na PlayStation 4 i Switcha. Co prawda prosto z Azji, ale dla chcącego nic trudnego. Dobre wieści są takie, że 25 czerwca wersja na konsolę Nintendo pojawi się także na naszym kontynencie. Ale przejdźmy do nowości.

505 Games bardzo wierzy w Ghostrunnera, bo postanowili wydać hardcore’owego slashera FPP także na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S. I piszę tu o wersjach pudełkowych. Serce się cieszy, a portfel wyzionie ducha – jak się chce mieć wszystkie cztery w kolekcji. Na to szczęście trzeba jednak poczekać do 28 września. A jest na co, bo ulepszona grafika, wydajność, szybsze wczytywanie i nowa zawartość powinna przekonać każdego. Postprocesowany HDR (cokolwiek to znaczy), ray tracing w trybie Fidelity, trójwymiarowy dźwięk, rozdzielczość 4K, płynność 120 klatek na sekundę i wykorzystanie haptycznych możliwości kontrolera DualSense na PS5. Na bogato, a przecież jest jeszcze zawartość wewnątrz gry – czasowy Kill Run Mode i tryb fotograficzny. Za to już latem roguelike’owy Wave Mode oraz ułatwiający rozgrywkę Assist Mode.

Fizyczne wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X|S będą kosztować 29,99 euro, czyli około 133,80 zł. Posiadacze gry na PlayStation 4 oraz Xboksa One otrzymają darmowe ulepszenie do wersji z nowszej generacji.

Comments

comments