Seria MADE IN POLAND od wydawnictwa IQ Publishing to błogosławieństwo dla fanów polskich gier, zwłaszcza ich rozbudowanych wersji pudełkowych.

W ramach MIP ukazały się już dwie świetne gry: 1heart studia Chicken In The Corn oraz The Few od Black Moon Design. Do tej dwójki dołączają teraz kolejne dwie polskie produkcje – seria Gardens Inc. ekipy Nitreal Games oraz pierwszy epizod Afterfall: Reconquest od studia IntoXicate.

Gardens Inc. Edycja Specjalna
Zawiera wszystkie trzy części serii w polskiej wersji językowej. Jest to produkcja z gatunku time-management, w której zadaniem gracza jest renowacja i pielęgnacja ogrodów. Gra oprócz części strategicznej została wzbogacona o wciągający wątek fabularny.

W pudełku (oprócz wszystkich gier z serii Gardens) znajdują się także dodatki, ścieżki dźwiękowe, drukowana pocztówkę z przepięknym ogrodem z gry, tapety oraz kupon rabatowy (-10%) na wszystkie gry z serii MADE IN POLAND do wykorzystania w e-sklepie Exerion.pl. Edycja Specjalna Gardens Inc. kosztuje 59,90 zł, a we wspomnianym Exerionie jest do kupienia kilka złotych taniej.

„Nasze Gardensy w serii MADE IN POLAND to bardzo pozytywny ruch wydawniczy. W Polsce tworzonych jest bardzo dużo dobrych gier, a ta seria przybliża je rodzimym graczom.” – powiedział Daniel Sadowski, szef Nitreal Games.

Afterfall: Reconquest
Jest to pierwszy epizod gry akcji osadzonej w postapokaliptycznym uniwersum Afterfall utrzymany w wyjątkowej, biało-czarnej konwencji. Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej co oznacza, że wszystkie teksty w grze oraz nagrania zostały przygotowane po polsku. Pudełkowe wydanie gry Afterfall: Reconquest w serii MADE IN POLAND zawiera dodatkowo drukowaną pocztówkę z motywem z uniwersum Afterfall i wersje cyfrowe niepublikowanych wcześniej grafik pochodzących z etapu przygotowania gry. Jest też dodatkowy kod do aktywacji wersji cyfrowej na platformie Steam – niezależny od posiadanej wersji pudełkowej, czyli de facto otrzymacie dwie gry w cenie jednej. Jest też kupon rabatowy (-10%) na wszystkie gry z serii MADE IN POLAND do wykorzystania w e-sklepie Exerion.pl. Pudełkowe wydanie gry Afterfall: Reconquest kosztuje 39,90 zł, a we wspomnianym Exerionie jest do kupienia kilka złotych taniej.

„Wydanie pudełkowe w serii MADE IN POLAND stanowi efekt naszej ciężkiej pracy i wsparcia graczy, za które jesteśmy szczególnie wdzięczni.” – powiedział Tomasz Majka, szef Intoxicate Studios, developera gry.

Jaka idea stoi za tą świetną serią, powie wam Tomasz Mazur, prezes IQ Publishing.

„Chcemy rozwijać naszą najnowszą serię MADE IN POLAND. W Polsce nie brakuje ambitnych gier od rodzimych „indyków”. Wiele z tych produkcji jest w stanie zainteresować graczy równie intensywnie jak duże, znane gry od wielkich wydawców. Wierzymy, że pomysł atrakcyjnych wydań gier z polskich studiów spodoba się graczom w Polsce.”

 

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.