Trochę na wyrost użyłem określenia „dobra zabawa”, bo na razie Fat[EX] Courier Simulator nie wygląda najlepiej. Streamerom i jutuberom to pewnie nie będzie przeszkadzać.

Symulator kuriera pozwoli nam wcielić się w grubasa zajmującego się dostarczaniem nieco bardziej problematycznych paczek. Naszym zadaniem będzie pokonywanie licznych przeszkód, aby każdy klient otrzymał swoją przesyłkę w całości. Ewentualnie w kawałkach. Oprócz rzucania kartonami będziemy mogli również jeździć furgonetką. O ile oczywiście będziemy na tyle dobrzy, aby awansować i otrzymać furę od swojej firmy.

Na razie Fat[EX] Courier Simulator wygląda jak prototyp sklecony na kolanie. Nie będę udawał, że do premiery pewnie uda się to zmienić. Symulator kuriera wygląda raczej jak produkcja dla streamerów i jutuberów, którzy ze „śmiesznej” rozgrywki zrobią dziesiątki filmików.

Fat[EX] Courier Simulator tworzony jest przez ekipę Rebelia Games. Katowickie studio obecnie pracuje nad Junkyard Simulator – symulatorze złomowiska na Unreal Engine. Dla odmiany ta produkcja wygląda znacznie ciekawiej. W rolę wydawcy wcielił się PlayWay. Premiera na PC w 2019 roku.

Comments

comments