Złoty miesiąc Flying Wild Hog!

W ciągu 8. lat polskie studio wydało w pudełkach na konsole dwie gry – Shadow Warrior w 2014 r. i Shadow Warrior 2 w roku 2017. W ciągu ostatniego miesiąca zapowiedzieli trzy kolejne – Evil West, Shadow Warrior 3 i Trek to Yomi.

Evil West jest osadzonym w alternatywnej wersji Dzikiego Zachodu FPS-em, gdzie trup ściele się gęsto. Wampiry, które opanowały świat nie mają lekkiego życia, bo wybija je do nogi specjalna organizacja, do której należy nasz bohater. Na dole newsa macie trailer – polecam.

Premiera Evil Westa polskiego studia Flying Wild Hog ma nastąpić w 2022 roku na PC i dwóch generacjach PlayStation i Xboksa. AKTUALIZACJA: 22 listopada 2022 r. W związku z tym Focus Entertainment zapowiedziało wersje pudełkowe na trzy platformy. Można już składać zamówienia przedpremierowe w sklepie na ich stronie, co nagradzane jest bonusem – dwustronną okładką. Cena gry wynosi 59,99 euro, czyli przeliczając to na złotówki wychodzi 282 zł. Można zamówić Evil West na PlayStation 4, PlayStation 5 i w jednym pudełku na Xboksa Series X|S i Xboksa One. Na razie nie ma informacji, czy ktoś będzie dystrybuował tę grę na terenie naszego kraju.

Comments

comments