Polskie MD Games przygotowało ulepszoną wersję wielkiego hitu studia Running With Sicissors, który teraz wyjdzie także w pudełkach.

Pierwszy Postal miał premierę w 1997 roku i było o nim bardzo głośno. Brutalność i kontrowersje przypadły fanom do gustu, dzięki czemu powstały kolejne części gry. W 2016 r. na PC premierę miał remaster twin-stick-shootera – Postal Redux, który był ulepszoną wersją oryginału, z poprawionym sterowaniem, grafiką i trybem kooperacji. I tę wersję na konsole przenieśli Polacy ze studia MD Games.

W 2020 roku przygotowany przez rodaków port wyszedł na Switchu, a rok później na PlayStation 4. Sam przeszedłem Postal Redux na konsoli Nintendo, ale odniosłem wrażenie, że gra przeszła bez większego echa i było o niej cicho. Aż do teraz.

Wydawca i zarazem sklep Limited Run Games ogłosił, że ruszyły zamówienia przedpremierowe na dwie pudełkowe wersje Postal Redux – na PlayStation 4 i Switcha. Co ważne, trwają do 17 kwietnia i później nie będzie już możliwości kupienia (przynajmniej u nich). Najzwyklejsze pudełko bez żadnych dodatków kosztuje 35 dolarów bez centa, czyli około 149 zł. Nie jest to nakład limitowany, nie ma też blokady regionalnej. Z informacji wynika, że są dystrybutorem, więc nie ma pewności, czy gra nie trafi do sprzedaży także w innych sklepach.

Comments

comments