Premiera rozbudowanego tower defence’a X-Morph: Defense szczecińskiego Exor Studios już za kilkanaście dni. Tymczasem w necie wylądował 16 minutowy gameplay.

Ja tam X-Morph: Defense jestem zachwycony. Jako pierwszy na świecie grałem w to już w maju w siedzibie studia. Gra była praktycznie skończona, oferowała pełna kampanię, wszystkie bronie i wyglądała rewelacyjnie. Ale trzeba być fanem tego gatunku. Jeśli więc katowaliście serię Anomaly warszawskiego 11 bit studios, to X-Morph: Defense jest właśnie dla Was.

Najciekawszym patentem jest możliwość samodzielnego niszczenia jednostek wroga. Po rozstawieniu wieżyczek czy barier rusza fala mięsa armatniego, a w tym czasie gracz zasiada za sterami statku powietrznego i latając po mapie robi im jesień średniowiecza. Sporo różnorodnych broni z możliwością ich ładowania do super strzału” i robi się ciekawie. A mówiłem o możliwości destrukcji wszystkiego naokoło i wykorzystywania np. wieżowców do zmiany ścieżki jazdy wrogów lub też ich niszczenia. Dobre to jest.

Dla mnie X-Morph: Defense to kategoria „muszę zagrać”, a zrobię to 30 sierpnia na PC, PlayStation 4 lub Xboksie One.

Comments

comments