Szczecińskie Exor Studios w pocie czoła kończy swój base-building-survival-action-shooter-RPG, czyli The Riftbreaker, a przy okazji dogadało się z wydawnictwem Maximum Games.

Oficjalnie ich najnowsza gra ma trafić na PC, konsole PlayStation i Xbox, ale patrząc na to jak wygląda i ile się tam dzieje, obstawiam „tylko” pecety i najnowszą generację sprzętów Sony i Microsoftu. Sygnałem o tym jest także oferta Maximum Games, a dokładniej zamówienia przedpremierowe na pudełkowe wydania The Riftbreaker. Pojawiły się one w amerykańskiej wersji sklepu i widnieją tam tylko wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Cena – jak za darmo – 29,99 dolarów, czyli niecałe 115 zł. Premiera gry jeszcze w tym roku.

Wersje pudełkowe to dla Exor Studios prawie norma. X-Morph: Defense Limited Edition wyszło na PlayStation 4, a Complete Edition trafiła na Switcha. Wieki temu był jeszcze Zombie Driver, ale ta gra fizycznie była wydana tylko na PC.

Także dla Maximum Games polskie gry to nie pierwszyzna. Były tytuły pecetowe, a z konsolowych wydali Worlds of Magic: Planar Conquest studia Wastelands Interactive na PlayStation 4 i niedawno Urban Flow od Baltoro Games na Switcha.

Na koniec dobre wieści dla posiadaczy usługi Xbox Game Pass. The Riftbreaker w dniu premiery będzie dostępny w ramach tego abonamentu, zarówno na PC, jak i na konsoli Xbox Series X|S. Co Was czeka? Sami zobaczcie.

Comments

comments