Podczas trwającego Gamescomu CD Projekt RED zorganizował turniej w Gwinta: Wiedźmińską Grę Karcianą. Na sobotę przewidziano najważniejszą część wydarzenia, czyli półfinały i wielki finał.

Do ćwierćfinałów awansowało ośmiu zawodników – siedmiu to gracze z najwyższym wynikiem w tabeli rozgrywki rankingowej z dnia 1 sierpnia, a ostatnim jest zwycięzca kwalifikacji podczas targów w Kolonii. Po rozegranej w piątek fazie, przyszedł czas na sobotni półfinał i finał Gwent Open. Ten pierwszy rozpoczyna się o godzinie 12 na kanale CD Projekt RED na Twitchu – gdyby poniższe okno nie działało.

Jeśli ktoś jest jeszcze na miejscu, to oglądać na żywo może w hali 8, oczywiście na stoisku Gwinta. Zwłaszcza, że w półfinale znalazł się jeden Polak – Duofanel. Trzymamy kciuki!

Gracze walczą o pulę nagród równą 25 tysiącom dolarów, co daje blisko 90 tys. złotych, a także pewne miejsce w nadchodzącym turnieju Gwent Challenger. Odbywający się podczas Gamescomu Gwent Open, jest częścią Gwent Masters — oficjalnej serii rozgrywek esportowych gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie masters.playgwent.com.

Comments

comments