Na Nightwolf: Survive the Megadome nakręciłem się podczas Pixel Heaven, bo gra przypomina mi podrasowany neonami świat Interstate ’76. Twórcy ze studia Cyberpho postanowili podczas Gamescomu zaprezentować nowy fragment.

Przechadzając się w Kolonii po polskim stoisku widziałem z daleka ekipę odpowiedzialną za ten vehicular combat, ale w życiu bym nie pomyślał, że po kilku miesiącach zaprezentują coś nowego. Za pierwszym razem była to wczesna alpha kawałka pustyni, ze stacją benzynową, kilkoma skałami i nastawieniem na walkę. Gdy odkryłem, że na Gamescomie prezentują nową arenę, od razu wbiłem się na ich stoisko.

Tym razem miałem okazję bawić się na tytułowej arenie Megadome. Prócz nowej lokacji z wyskoczniami, setkami neonów i kolejnymi falami wroga, twórcy dodali lepszy wygląd samochodów, nowe pojazdy i bronie i ogólnie gra wygląda znacznie lepiej. No i ten dobry beat synthwave, bardzo pasujący do klimatu gry. Nightwolf: Survive the Megadome możecie zobaczyć na poniższym gameplay’u, ale na premierę trzeba poczekać do trzeciego kwartału przyszłego roku. Na razie tylko na PC, ale twórcy chcieliby też wydać ją na PlayStation 4 i Xboksa One.

 

Comments

comments