Jeszcze niedawno pytania o wersję kompletną pozostawały bez odpowiedzi.

Tymczasem CD Projekt RED przygotowało Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, które można kupić także w wersji pudełkowej na Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC.

Jest to zbiorcze wydanie polskiego RPG-a sci-fi, które ma wszystko, co ma do zaoferowania Night City. Jest to oczywiście podstawowa wersja gry, rewelacyjny dodatek Widmo wolności oraz największa w historii Cyberpunka 2077 Aktualizacja 2.0.

Więcej nie mam co pisać, bo to moja gra roku 2020, więc pozycja obowiązkowa. Tylko przypomnę, że w Cyberpunka 2077 warto zagrać tylko na PC lub najnowszej generacji konsol Sony i Microsoftu. Zwłaszcza, że wspomniane DLC nie jest dostępne na PlayStation 4 i Xboksie One. I dobrze, stary sprzęt, swojej rozrywki nam dostarczył, pozwólmy mu już odejść.

„Wciel się w V, cyberpunka do wynajęcia, i stań do pełnej wartkiej akcji i niełatwych wyborów walki o przetrwanie na przestrzeni podstawowej wersji gry i szpiegowskiego dodatku Widmo wolności. Poznaj nietuzinkowe i bezkompromisowo zrealizowane postaci, w tym zbuntowanego rockerboya Johnny’ego Silverhanda (Keanu Reeves) oraz tajnego agenta Solomona Reeda (Idris Elba).”

Comments

comments