Fantastyczny polski beat’em up trafi do pudełek na PlayStation 4 i Switcha!

Midnight Fight Express to jedna z najlepszych rodzimych produkcji roku 2022 i zapewne absolutny top chodzonych bijatyk. Szybka, brutalna, krwawa, dynamiczna, z rewelacyjnymi mechanikami, ponad 1200 animacjami, świetną agresywną muzyką (którą uwielbiam słuchać podczas pracy czy jazdy samochodem i robię to nawet pisząc tego newsa) i zapewniająca wiele godzin wyzwania. Budowania potężnych combosów, wykorzystanie otoczenia, tony broni białej i skutecznej palnej. Majstersztyk. I to stworzony przez jednego człowieka, młodego ojca i męża – Jakuba Dźwinela.

I tu dochodzimy do najważniejszej aktualnie informacji. Podczas wydarzenia Limited Run Games Showcase zostało zapowiedziane fizyczne wydanie Midnight Fight Express. Gra trafi do pudełek PlayStation 4 i Switcha, niestety nic więcej na ten temat nie ujawniono. Gdy pojawi się okładka, zawartość czy data premiery, zaktualizuję tego newsa.

A co o pudełkowym wydaniu dzieła swojego życia myśli sam twórca, Jakub Dźwinel? Zapytałem, jakie to będzie uczucie postawić stworzoną przez siebie grę na półce w domu.

„Nawet nie wiedziałem że dzisiaj to będzie zapowiedziane, dzięki za info 😅. Wszystko rozciągnęło się tak w czasie bo był problem z ratingami na wersje fizyczne. Postawienie takiego pudełka na półce w gabinecie to taki ostatni krok do zamknięcia jednego z najważniejszych rozdziałów w moim życiu. Na pewno nie raz uronię łzę patrząc na nie :)”.

Do tej pory wyszło w pudełkach na PlayStation 4 aż 71 polskich gier, a kolejnych 7 jest zapowiedzianych. Jeśli chodzi o Switcha, to fizycznie pojawiło się 55 rodzimych produkcji, a następnych 13 trafi na konsole Nintendo w przyszłości.

„Jako Babyface, były członek kryminalnego podziemia, wracasz do dawnego życia pod wpływem tajemniczego, sterowanego przez sztuczną inteligencję drona. Przed tobą niewykonalna misja: musisz przedrzeć się przez miejskie tereny, zanim nastanie świt, i razem z dronem zapobiec przejęciu miasta przez przestępców.”

Comments

comments