Polski wydawca zaprezentował kolejną ciekawą pozycję w swoim portfolio.

Forever Limited nie zwalnia tempa i do ich sklepu zawitała 9. polska gra wydana w pudełku na Switcha. Tym razem jest to Front Mission 2: Remake, które przygotowało studio Storm Trident, a wydało Forever Entertainment. Jest to odświeżona wersja taktycznego turowego RPG-a z 1997 roku, w której dowodzimy oddziałem bojowych mechów (wanzerów). Gra nigdy nie została wydana poza Japonią, aż do teraz.

W związku z tym Forever Limited ruszyło z zamówieniami przedpremierowymi Front Mission 2: Remake w wersji unLimited. W cenie 199,99 zł klasyczny dla tego wydawnictwa zestaw.

Wersja Front Mission 2: Remake unLimited zawiera:

  • Plastikowe pudełko zawierające kartridż z grą na konsolę Nintendo Switch;
  • Dwustronną okładkę prezentującą Wanzera na polu bitwy oraz emblematy jednostek wojskowych występujących w grze;
  • Numerowany certyfikat, czyli plastikowa karta z unikatowym numerem;
  • Przewodnik po grze, czyli 16-stronnicowe kompendium wiedzyo mechanikach i postaciach, które napotkamy w czasie rozgrywki.

„Od drugiego konfliktu na wyspie Huffman’a minęło 12 lat. Zubożała Ludowa Republika Alordesh przeżywa najpoważniejszy kryzys gospodarczy od czasu zakończenia wojny. W czerwcu 2102 roku, żołnierze Armii Alordesh powstają pod dowództwem Ven Mackarge i decydują się zawalczyć o swoją niezależność od O.C.U. (Oceania Cooperative Union).

We Front Mission 2: Remake, wydarzenia pokazane są z perspektywy trzech osób: Asha, Lisy i Thomasa, którzy tworzą światopogląd wykraczający poza proste rozgraniczenie między dobrem, a złem.”

Front Mission 2: Remake w wersji cyfrowej miało premierę 5 października 2023 roku na konsoli Switch.

Comments

comments