TAK! TAK! TAK! Po kilku latach czekania wreszcie jest! Nowy, śliczny zwiastun Cyberpunk 2077! Nie wiem jak wy, ale ja jestem pod gigantycznym wrażeniem pracy CD Projektu RED.

Prezentacja nowego trailer miała miejsce na sam koniec konferencji Microsoftu. Kiedy Phil Spencer szykował się do zakończenia prezentacji, w zupełnie niespodziewany sposób nagle na ekranach zaczęło się coś dziać. Gigant z Redmond zaprezentował dokładnie to, na co tak bardzo czekaliśmy. Nowy zwiastun Cyberpunk 2077, który wreszcie pokazuje jak wyglądać będzie kolejne RPG od CD Projektu RED. Zapraszam do oglądania, bo jest na co popatrzeć.

Czuć w tym zwiastunie niesamowitą inspirację i klimat rodem z GTA, przede wszystkim ostatniej odsłony. Jest również pełne tajemnic i niespodzianek cyberpunkowe miasto Night City. Niektórzy malkontenci już narzekają na zbyt dużą ilość światła słonecznego i nadmierne „ziomalstwo” (serio?), ale dla mnie trailer jest genialny.

Niestety na konferencji nie zobaczyliśmy niczego więcej. Z ukrytej wiadomości w trailerze wiemy jednak, że w grze stworzymy własną postać. Zabraknie również mikrotransakcji, w przeciwieństwie do większych i mniejszych dodatków. Ma to wyglądać identycznie jak w Wiedźminie 3. Świetna wiadomość, bo taka formuła w Dzikim Gonie sprawdziła się rewelacyjnie.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie temat gry targów jest już zamknięty.

Comments

comments